Opinie klientów

witam przyszłych, obecnych i przeszłych klientów galo the story! zakupiłem tu, ostatnio, prezent gwiazdkowy - portfelik damski (nie pamiętam symbolu modelu, nieważne). produkt ze szczytowej półki, świetnie wykonany, kolor, wymiary itp. tak, jak na zdjęciu, plus urocze pudełeczko, przypominają…ce miniaturowy mebel - ekstra! ponad to możliwość "grawerowania" (super wykonanie) i załą…czenia dodatkowego opakowania, jak na prezent. przesyłka szybka i bezproblemowa. polecam gorą

~piotr grabiński


portfelik pierwsza klasa! wysyłka super zakup bardzo udany, produkt zgodny z opisem. p*o*l*e*c*a*m :)

~katarzyna kamińska


pięknie opakowane i co najważniejsze - doszło na czas:-))

~asia


polecam wszytskim zakupy w galostory. to pełen profesjonalizm i szybkość:) przyznam że zamówiłasm u nich przesyłke w najgorętszym okresie, bo świą…tecznym i relaizacja trwała tylko 48h. także ektra sklep i ekstra usługa:)

~paulina pinczer


solidne wykonanie, dobra jakość oraz możliwość wytłaczania napisów na zamówionym towarze powodują… niesamowity efekt, oryginalność i całkowitą… satysfakcję z dokonanego zakupu. dodatkowo dokładny termin dostawy (co jest szczególnie istotne w okresie przedświą…tecznym) powodują…,że zakupy w galo są… prawdziwą… przyjemnością…. gorą„co polecam!!!!

~marta markiewicz- szukst


towar- zgodny z zamówieniem. kontakt ze sklepem i realizacja- pełen profesjonalizm. sklep mogę polecić z czystym sumieniem.

~błażej antkowiak


portfel piekny ,obsluga wysylka poprostu rewelacja.dzieki takiemu prezentowi osoby mi bliskie poczuja sie wyjatkowo.plecam to wielka frajda dla darczyncy jak i obdarowanego.

~katarzyna andrzejczak« pierwsza«372373374375376377378379380381382383»